Zasilacz zamiennik Movano ZZ/IB16336 54W 5.5x2.5 do laptopów IBM
Kod produktu26650
- Zasilacz Movano ZZ/IB16336 to zamiennik do laptopów IMB o mocy 54W, napięciu 16V i natężeniu 3,36A. Posiada okrągły wtyk o średnicach 5.5-2.5 mm. Posiada zabezpieczenie termiczne, przeciwprzepięciowe i przeciwzwarciowe.
Produkty subskrypcyjne w twoim koszyku
Ustaw jedną częstotliwość dostaw dla wszystkich produktów subskrypcyjnych z twojego koszyka co:
Opis produktu