O firmie

Firma ComTrade pierwsze kroki stawiała na rynku już w 2006 roku i od początku swojej działalności nastawiona była na dobry kontakt z klientem oraz dynamiczny rozwój. Nasze początki miały miejsce przede wszystkim w dostępnych w Internecie kanałach aukcyjnych jednak już w 2008 roku równolegle z naszym własnym sklepem internetowym został założony pierwszy punkt stacjonarny w Bielsku-Białej przy ulicy Cieszyńskiej 43, który jednak z racji rozwoju firmy został przeniesiony na ulicę Michała Grażyńskiego -najpierw pod numer 74, a jesienią 2022 roku pod numer 53 i to właśnie pod tym adresem można nas znaleźć aż do dziś. Na miejscu można obejrzeć dostępny asortyment, a nasi sprzedawcy posłużą fachową radą i chętnie pomogą dobrać sprzęt odpowiedni do potrzeb kupującego.

ComTrade w Bielsku-Białej - widok z zewnątrz
ComTrade w Bielsku-Białej - widok w salonie

W ostatnich latach założyliśmy również stacjonarne oddziały naszej firmy znajdujące się w Krakowie przy ulicy Grzegórzeckiej 73/U5 oraz w Opolu, przy ulicy Andrzeja Struga 9. Oba te salony prężnie reprezentują nasze wartości dotyczące indywidualnego podejścia do każdego klienta oraz zapewnienie fachowej jakości napraw i obsługi. Dzięki tym właśnie cechom zyskujemy w oczach nie tylko klientów lokalnych, ale i międzynarodowych. Mamy za sobą udane współprace między innymi z klientami z Norwegii, czy Włoch i jesteśmy otwarci na więcej tego typu działań.

Salon ComTrade w Opolu

Nasza oferta zawiera szeroką gamę produktów różnych producentów z branży IT takich jak laptopy, komputery stacjonarne, monitory, drukarki, czy urządzenia mobilne lub peryferia komputerowe takich firm jak HP, Dell, Lenovo, czy Samsung. Jednak mimo ogromu poleasingowego sprzętu dostępnego u nas, cały czas dbamy o to, aby móc zaserwować naszym klientom jak najnowsze produkty i rozwiązania technologiczne. Zajmujemy się nie tylko sprzedażą, ale również wynajmem sprzętu na eventy, spotkania i szkolenia. Ponadto posiadamy szybko i sprawnie działający serwis, który dokłada wszelkich starań, aby zepsute urządzenia powróciły do ich dawnej świetności.

Każdy produkt opuszczający naszą siedzibę, czy to wysyłkowo, czy kupiony na miejscu, przechodzi gruntowne testy, a jego sprawność jest weryfikowana i klasyfikowana tak, by kupujący miał pewność, że decyzja o wyborze sprzętu, którą podjął, będzie tą właściwą. W celu uniknięcia przykrych incydentów z działaniem sprzętu tuż po zakupie na wszystkie urządzenia udzielamy również gwarancji.

Nasze lokalizacje

 

Zaufane Opinie IdoSell
4.84 / 5.00 559 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-22
Polecam
2024-01-02
Polecam!.
pixel