Nasi handlowcy dyżurują pod podanymi numerami telefonów:

500 400 165, 500 400 265 oraz 033 486 71 74

 od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00 - 17:30

 w sobotę oraz niedzielę sklep jest nieczynny

 

Kontakt mailowy:

Przemysław Caputa: p.caputa@comtrade.pl

Mateusz Kanik: m.kanik@comtrade.pl

Adrian Mika: a.mika@comtrade.pl

Krzysztof Mazgaj: k.mazgaj@comtrade.pl

Księgowość: ksiegowosc@comtrade.pl

Serwis: serwis@comtrade.pl 




Comtrade Bielsko-Biała

ul. Grażyńskiego 74
43-300 Bielsko-Biała

Godziny otwarcia:

pon-pt 9.00-17.30
sob - nieczynne

tel. 500 400 165, 500 400 265
tel. (33) 486 71 74
fax (33) 486 71 96
e-mail:
comtrade@comtrade.pl





Comtrade Kraków

ul. Grzegórzecka 73/U5
31-559 Kraków

Godziny otwarcia:

pon-pt 9.30-17.30
sob - nieczynne

tel. 500 400 859
e-mail:
krakow@comtrade.pl





Biuro obsługi klienta

Tel: +48 500 400 165

Informacja dodatkowa: +48 500 400 265

Tel: (33) 486 71 74

Fax: (33) 486 71 96

GG: 6589323

E-mail: comtrade@comtrade.pl

Pełna nazwa: Comtrade Krzysztof Mazgaj

Adres: ul. Grażyńskiego 74, 43-300 Bielsko-Biała (POLSKA)

Właściciel sklepu

Comtrade Krzysztof Mazgaj

ul. Grażyńskiego 74

, 43-300 Bielsko-Biała

(POLSKA)

NIP: PL9372509153

Numer wpisu: Wpis nr 3018

REGON: 240502632

Numer konta do wpłat: 09 1140 2017 0000 4102 0599 2906

Nasz bank: Mbank S.A.

Telefon stacjonarny: 33 4867174

Odwiedź jeden z naszych sklepów

Jeśli sam chcesz odebrac zamówienie lub obejrzeć nasz asortyment, możesz to zrobić w jednym z wielu naszych sklepów. Sprawdz adresy i godziny dostaw, aby wybrać sklep, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom.

Zobacz nasze sklepy
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel