Zasilacz zamiennik Movano ZZ/USBC96W 96W USB-C
Kod produktu22386
  • Zasilacz z portem USB-C o mocy 96 W wyposażony w zabezpieczenia chroniące przed przepięciem, przegrzaniem oraz przeładowaniem.
brutto / 1szt.
Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: / szt.
Cena regularna: / szt.
Cena katalogowa:
netto / 1szt.
Możesz kupić za 1078.70 pkt.
Dostępny
Skontaktuj się z obsługą sklepu, aby oszacować czas przygotowania tego produktu do wysyłki.
Dostępny
Wysyłka
14 dni na darmowy zwrot
Sprawdź, w którym sklepie obejrzysz i kupisz od ręki
Bezpieczne zakupy
Leasing, raty i odroczone płatności dla firm
Kup teraz, zapłać później - 4 kroki
Przy wyborze formy płatności, wybierz PayPo.
PayPo opłaci twój rachunek w sklepie.
Na stronie PayPo sprawdź swoje dane i podaj pesel.
Opis produktu
Zasilacz automatycznie dopasowuje napięcie i amperaż w przedziale 5V-20.4V 4.3A. Nadaje się do laptopów, telefonów komórkowych lub tabletów.
Szczegóły produktu
Marka:
Moc:
96 W