W zestawie
- Urządzenie wielofunkcyjne laserowe HP LaserJet Enterprise M527mCena: 1 499,99 zł / szt.
- Nowy zamiennik tonera do drukarek HP, oznaczenie 87X, CF287XCena: 129,99 zł / szt.
Darmowy zwrot
KUP LUB ODBIERZ W NASZYM SKLEPIE
Sprawdź dostępność w punktach stacjonarnychKup na raty
Świetne poleasingowe urządzenie laserowe HP M527m oferuje możliwość drukowania, kopiowania oraz skanowania. Sprawdzi się dla użytkowników oczekujących zaawansowanych funkcji z możliwością rozbudowy o nowe możliwości i rozwiązania.
Dzięki swojej wydajności i prędkości drukowania do 43 stron na minutę, szybko przetworzy nawet duże pliki. Dodatkowo, drukarka umożliwia skanowanie do plików PDF wysokiej jakości, co jest przydatne w przypadku skanowania dokumentów, które wymagają zachowania ich jakości i integralności.
Używany HP M527m oferuje wiele funkcji ułatwiających korzystanie ze sprzętu oraz przyśpieszających pracę. Bardzo przyjemnym rozwiązaniem jest HP ePrint, który pozwala na drukowanie bezpośrednio ze smartfona lub tabletu. Kolorowy 8-calowy ekran HP Easy Select oraz automatyczny podajnik dodatkowo usprawniają pracę.
Urządzenie jest także energooszczędne i posiada certyfikat Energy Star, co pozwala na oszczędność energii i zmniejszenie kosztów eksploatacji. Poleasingowy sprzęt HP oszczędza energię dzięki technologii HP Auto-On/Auto-Off. Automatycznie włącza drukarkę, kiedy jej potrzebujesz oraz wyłącza, kiedy z niej nie korzystasz. Zapobiega marnowaniu papieru, dzięki funkcji automatycznego drukowania dwustronnego.
Kompatybilne z drukarką modele tonerów to:
- CF287A – wydajność 9000 stron
- CF287X - wydajność 18000 stron
Toner można zakupić w naszej firmie – CF287X.
Maksymalna wielkość nośnika:![]() Informacja o tym jaką maksymalnie kartkę papieru można użyć w drukarce. | A4 |
Szybkość druku:![]() Informacja o maksymalnej prędkości z jaką można drukować. | 43 strony na minutę |
Maksymalna rozdzielczość: | 1200 x 1200 dpi |
Pamięć zainstalowana/maksymalna: | 1,25 GB / 2 GB |
Interfejs: | USB 2.0 RJ-45 |
Maksymalne miesięczne obciążenie: | 150000 stron |
Wydajność tonera:![]() Przewidywana maksymalna wydajność tonera, obliczana przy 5% pokryciu. | 18000 stron |
Zainstalowane materiały eksploatacyjne:![]() Obliczana przy 5% pokryciu. | Nowy toner o wydajności 18000 stron |
Pojemność podajnika papieru: | 550 szt. (główny), 100 szt. (ręczny) |
Specyfikacja dotycząca kopiowania: | ----------------------------------------------------------- |
Szybkość kopiowania: | 43 strony na minutę |
Maksymalna rozdzielczość kopii: | 600 x 600 dpi |
Zmniejszanie/powiększanie kopii: | min 25 % max 400 % |
Maksymalna liczba kopii: | do 99 |
Specyfikacja dotycząca skanowania: | ----------------------------------------------------------- |
Typ skanera: | Skaner płaski ADF (automatyczny podajnik dokumentów) |
Optyczna rozdzielczość skanowania: | 600 x 600 dpi |
Maks. format skanowania (skaner płaski): | A4 |
Automatyczny podajnik papieru: | do 100 arkuszy |
Specyfikacja dotycząca faksu: | ----------------------------------------------------------- |
Szybkość faksu: | 33,6 kb/s (3 sekundy na stronę) |
Pozostałe cechy: | ----------------------------------------------------------- |
Moduł druku dwustronnego (dupleks): | Tak |
Waga: | 21,9 kg |
Wymiary: | 735 x 592 x 613 mm |
Gwarancja:![]() Przez cały okres gwarancji, obowiązuje ona w standardzie door2door. | 6 miesięcy |
Uwagi: | Komplet kabli w zestawie ![]() W zestawie znajduje się kabel sygnałowy oraz zasilający. |
- Gruntownie przetestowany sprzęt
- Firma z tradycją od 2006 r.
- Markowy sprzęt
- 99% zadowolonych klientów
