Nowy zasilacz zamiennik Movano ZZ/USBC100W ADP-90RE B 100W USB-C
Kod produktu31207
  • Zasilacz Movano ZZ/USBC100W to zamiennik do laptopów o mocy 100W, napięciu od 5 do 20 V i natężeniu od 3 do 5 A. Posiada wtyk USB typu C, zabezpieczenie termiczne, przeciwprzepięciowe i przeciwzwarciowe.
brutto / 1szt.
Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: / szt.
Cena regularna: / szt.
Cena katalogowa:
netto / 1szt.
Możesz kupić za 1072.60 pkt.
Dostępny
Skontaktuj się z obsługą sklepu, aby oszacować czas przygotowania tego produktu do wysyłki.
Dostępny
Wysyłka
14 dni na darmowy zwrot
Sprawdź, w którym sklepie obejrzysz i kupisz od ręki
Bezpieczne zakupy
Leasing, raty i odroczone płatności dla firm
Kup teraz, zapłać później - 4 kroki
Przy wyborze formy płatności, wybierz PayPo.
PayPo opłaci twój rachunek w sklepie.
Na stronie PayPo sprawdź swoje dane i podaj pesel.
Opis produktu