Zasilacz zamiennik Movano ZZ/USBC45W 45W USB-C
Kod produktu27794
  • Zasilacz Movano ZZ/USBC45W to zamiennik do laptopów o mocy 45W, napięciu od 5 do 20V i maksymalnym natężeniu 3 A. Posiada wtyk o standardzie USB typu C. Posiada zabezpieczenie przed przepięciem, przegrzaniem, zwarciem i przeciążeniem prądowym.
brutto / 1szt.
Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: / szt.
Cena regularna: / szt.
Cena katalogowa:
netto / 1szt.
Możesz kupić za pkt.
Dostępny
Skontaktuj się z obsługą sklepu, aby oszacować czas przygotowania tego produktu do wysyłki.
Dostępny
Wysyłka
14 dni na darmowy zwrot
Sprawdź, w którym sklepie obejrzysz i kupisz od ręki
Bezpieczne zakupy
Leasing, raty i odroczone płatności dla firm
Kup teraz, zapłać później - 4 kroki
Przy wyborze formy płatności, wybierz PayPo.
PayPo opłaci twój rachunek w sklepie.
Na stronie PayPo sprawdź swoje dane i podaj pesel.
Opis produktu
Szczegóły produktu
Marka:
Moc:
45 W