Zasilacz zamiennik Movano ZZ/AS19474P 90W 4.5x3.0 do laptopów Asus
Kod produktu26645
- Zasilacz Movano ZZ/AS19474P to zamiennik do laptopów Asus o mocy 90W, napięciu 19V i natężeniu 4.74A. Posiada okrągły wtyk o średnicach 4.5-3.0 mm. Posiada zabezpieczenie termiczne, przeciwprzepięciowe i przeciwzwarciowe.
Produkty subskrypcyjne w twoim koszyku
Ustaw jedną częstotliwość dostaw dla wszystkich produktów subskrypcyjnych z twojego koszyka co:
Opis produktu