Zasilacz zamiennik Movano ZZ/HP195462 709986-001 90W 4.5-3.0 do laptopów HP
Kod produktu26635
- Zasilacz Movano ZZ/HP195462 to zamiennik do laptopów HP o mocy 90W, napięciu 19.5V i natężeniu 4.62 A. Posiada okrągły wtyk o średnicach 4.5-3.0 mm. Posiada zabezpieczenie przed przepięciem, przegrzaniem, zwarciem i przeciążeniem prądowym.
Produkty subskrypcyjne w twoim koszyku
Ustaw jedną częstotliwość dostaw dla wszystkich produktów subskrypcyjnych z twojego koszyka co:
Opis produktu