Rozszerzenie gwarancji

( ilość produktów: 2 )

Przy zakupie nowego lub używanego sprzętu, rozszerzenie gwarancji staje się nieocenioną inwestycją w spokój i pewność jego użytkowania. Sprawdź naszą ofertę i wybierz opcję gwarancji dopasowaną do swoich potrzeb.

Rozszerzenie gwarancji – dodatkowa ochrona od comtrade.pl

Kupując nowy sprzęt lub akcesoria komputerowe poleasingowe, każdy z nas chce mieć pewność, że w razie problemów nie zostanie pozostawiony samemu sobie. Nasz sklep oferuje unikalną opcję rozszerzenia gwarancji ze standardowych 12 do aż 24 miesięcy. Dotyczy to zarówno komputerów, jak i monitorów zakupionych w naszej firmie. Co wyróżnia naszą gwarancję? To model Door to Door. W przypadku wystąpienia jakiejkolwiek usterki nie musisz martwić się o logistykę. Wystarczy skontaktować się z nami, zgłosić problem, a my na własny koszt wyślemy kuriera, który odbierze od Ciebie uszkodzony sprzęt. Po naprawie sprzęt zostanie bezpiecznie do Ciebie odesłany.

Nie pozwól, aby niespodziewane problemy zakłóciły Twoją pracę czy rozrywkę. Wybierz opcję rozszerzenie gwarancji na comtrade.pl i ciesz się dłuższą ochroną zakupionego sprzętu. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Widok: gallery
  Zaufane Opinie IdoSell
  4.82 / 5.00 558 opinii
  Zaufane Opinie IdoSell
  2023-11-27
  Polecam.
  2023-11-06
  Polecam.
  pixel