Nowy rok, nowy ja! (a może nowy sprzęt?)

2020-01-10
Nowy rok, nowy ja! (a może nowy sprzęt?)

Nowy rok, to czas wielu zmian. W natłoku nowych i starych zajęć oraz postanowień, nie powinniśmy zapominać o sobie samych. Warto zadbać o własny komfort, zarówno w domu jak i w miejscu pracy.

Dlatego właśnie, warto rozważyć wzbogacenie swojego życia o pięknie odwzorowane barwy, naturalne kolory oraz głębokie czernie wyposażonego w podświetlaną diodami LED matrycę IPS monitora od uznanej firmy Asus. Mowa tu o modelu ASUS BE24A, którego stworzeniu towarzyszyła idea komfortu pracy oraz wygody użytkowania.

Monitor posiada ekran o przekątnej 24” (która, względem autora jest idealnym rozmiarem zarówno do pracy, jak i przeglądania Internetu, czy wyświetlania multimediów) oraz rozdzielczości FullHD. Dodatkowo, dzięki wspomnianej już matrycy IPS oraz niezwykle szerokim kątom widzenia (do 178° zarówno w pionie jak i poziomie) minimalizuje on zmiany kolorów, aby zapewnić obraz wysokiej jakości w każdej płaszczyźnie.

Jednym z atutów urządzenia jest szeroki wachlarz złącz, którymi możemy podłączyć do niego komputer, czy inne urządzenie z którego chcemy przesyłać obraz. Z tyłu urządzenia znajdziemy bowiem aż trzy różne gniazda obrazu, cyfrowe DisplayPort i DVI-D oraz analogowe VGA (D-SUB), jednak na tym nie koniec. Obsługa cyfrowego przesyłu danych oraz wbudowane głośniki pozwalają na odtwarzanie dźwięków bez konieczności podłączania dodatkowych urządzeń, co pozwala zaoszczędzić miejsce na biurku. Oprócz tego, bardzo wygodne jest zastosowanie w tym modelu HUB`a USB, który po podłączeniu do komputera, daje nam aż dwa dodatkowe porty na potrzebne peryferia.

Low Blue Light

Firma Asus redefiniuje komfort pracy przy monitorze stosując swoje autorskie technologie w celu ochrony wzroku użytkowników. Mamy więc zastosowane tutaj Asus Flicker Free redukującą migotanie obrazu poprzez unikanie niskich poziomów jasności, co prowadzi do zmniejszenia zmęczenia oczu przy dłuższej pracy, oraz Asus Low Blue Light, czyli filtr światła niebieskiego umożliwiający użytkownikowi wybór jednego z czterech wariantów filtra w zależności od wykonywanych akurat czynności. Dodatkowo monitor posiada pełny zakres regulacji w czterech płaszczyznach (góra-dół; obrót o kąt; pochylenie; oraz tryb portretowy) oraz jest kompatybilny z uchwytem VESA Wall Mount Standard 100 x 100 mm.

W genialnym połączeniu ceny i jakości otrzymujemy świetny, wyróżniony odpowiednimi certyfikatami monitor, który znakomicie spełni prawie każde postawione przed nim zadanie, a do tego jest niezwykle ergonomiczny i posiada wbudowane technologie, które dbają o nasze zdrowie.

Zachęcamy do zapoznania się z produktem, oraz zakupu.

Polecane
Zaufane Opinie IdoSell
4.82 / 5.00 558 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-11-27
Polecam.
2023-11-06
Polecam.
pixel