Rzecz dla niezależnych.

2020-01-24
Rzecz dla niezależnych.

Dla tych, którzy stwierdzili, że w nowym roku nie potrzebują zmian w swoim życiu, chcą być wolni i nie mają zamiaru uznawać kompromisów, albo zwyczajnie nie doszli jeszcze do finansowej równowagi po okresie świątecznym i nowym roku, również znajdziemy godny polecenia produkt.

Aby stworzyć urządzenie przenośne, producenci niejednokrotnie muszą poświęcić inne jego cechy, aby uzyskać tą jedną, której pożądają, jak długość pracy na baterii, czy możliwość użycia sprzętu w dowolnych warunkach. Często zdarza się również, że w urządzeniu, które całkiem dobrze spełnia swoje zadanie „okrojony” zostaje jego design i przestaje ono się podobać. Jeszcze gorszym przykładem jest niepomierny wzrost ilości pieniędzy, której producent zażąda za wersję przenośną danego urządzenia.

Japońska firma Fujitsu ma już jednak wieloletnie doświadczenie w tworzeniu komputerów przenośnych, dzięki temu, ich produkty nie są ograniczane przez wspomniane wcześniej niedogodności i kompromisy. Producent ten stawia na nieprzeciętny design, wysoką jakość wykonania i dużą odporność na awarie, jednocześnie nie windując niepotrzebnie cen, tak aby konsumenci mogli być zadowoleni z zakupionych produktów. Poleasingowy Lifebook E554 jest tego idealnym przykładem.

Ten biznesowy model laptopa świetnie spełnia swoje zadania między innymi dzięki zastosowanemu w nim procesorowi pochodzącemu z czwartej generacji serii i3, produkowanej przez firmę Intel, oznaczonego literą „M”, co ma poinformować użytkownika, że jest on projektowany z myślą o zastosowaniu w urządzeniach przenośnych (ang. Mobile) właśnie. Bazowo taktowany na 2,4 GHz, z wbudowanym wydajnym układem graficznym Intel HD Graphics 4600, przy porównaniu do innych sprzętów tej klasy naprawdę robi wrażenie.

Fujitsu_Front

Wygodne umieszczenie złącz wpisuje się idealnie w wysoki standard designu urządzenia oraz pozwala na komfortowe korzystanie z nich. Znajdziemy tu między innymi zarówno cyfrowe (DisplayPort) jak i analogowe (VGA) złącze monitora,
do tego trzy porty USB w standardzie 3.0 oraz dwa gniazda audio.

Ekran w rozdzielczości HD oraz o przekątnej 15,6”, w połączeniu z wspomnianym już wcześniej zintegrowanym układem graficznym świetnie radzi sobie z odtwarzaniem wszelakich multimediów, prezentując nam piękne kolory oraz wysoką jakość
i ostrość obrazów.

Szukając laptopa zarówno miłego dla oka jak i przyjaznego kieszeni ciężko będzie znaleźć lepszy egzemplarz niż poleasingowy Fujitsu Lifebook E554, z uwagi między innymi
na doświadczenie producenta w konstruowaniu takich sprzętów, jak również bezkompromisowość konstrukcji oraz niską awaryjność.

Zaufane Opinie IdoSell
4.82 / 5.00 558 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-04
Polecam
2023-11-27
Polecam.
pixel