Oddział sklepu z poleasingowym sprzętem komputerowym ComTrade w Krakowie.

Mimo, iż jest to nowa gałązka naszego firmowego drzewa, oddział w Krakowie jest świetnie prosperującym i tętniącym życiem miejscem. Z impetem weszliśmy w lokalny rynek urządzeń poleasingowych i planujemy zostać oraz ciągle się rozwijać. Niezbyt długi jak do tej pory okres bytności oddziału na miejscu nie przeszkodził w zebraniu wysokich ocen na platformie Google, a szczególnym prestiżem jest fakt, że cieszymy się tam uznaniem coraz większego grona osób posiadających status "lokalnego przewodnika". Za wszystkie miłe słowa i pozytywne recenzje szczerze dziękujemy.

Dzięki stworzeniu kolejnej placówki stacjonarnej sprzedaży sprzętu poleasingowego zyskaliśmy możliwość jeszcze lepszej obsługi klientów oraz łatwiejszego dotarcia do nich. Chwilowo oddział obsługiwany przez jedną niezwykle obeznaną w temacie technologii oraz bardzo profesjonalną i chętną do pomocy osobę, która to dzięki swojemu zaangażowaniu sprawia, że placówka może się rozwijać. Oczywiście nie zostawiamy naszego krakowskiego fachowca samego ze wszystkim, jako jeden team dążymy do tego, by klienci zamawiający u nas sprzęt byli z niego zadowoleni w każdym calu.

Jeśli jesteś zainteresowany wyborem idealnego dla siebie poleasingowego sprzętu z branży IT, a Kraków jest dla Ciebie bardziej wygodną lokalizacją, to złożenie wizyty w tutejszym oddziale firmy ComTrade jest absolutną koniecznością. Jeśli jednak preferujesz przejrzenie naszej oferty on-line, a w trakcie nasunęły się jakieś pytania, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

 


Comtrade Kraków

ul. Grzegórzecka 73/U5
31-559 Kraków

Godziny otwarcia:

pon-pt 9.30-17.30
sob - nieczynne
nd - nieczynne

tel. 500 400 859
e-mail:
krakow@comtrade.pl

 


Zaufane Opinie IdoSell
4.82 / 5.00 558 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-22
Polecam
2023-11-06
Polecam.
pixel