Karta Graficzna Nvidia Quadro 600

ocena:5/55.00 /5 (1 opinia)
producent:Nvidia
  • Nvidia Quadro 600 Najlepsza w klasie wydajność graficzna na wat. Wielka wydajność, mały format i niski pobór mocy.
179.99zł
Gratis!
Karta Graficzna Nvidia Quadro 600

Kliknij na zdjęcie, aby je powiększyć

small_photosmall_photosmall_photosmall_photo
PEŁEN OPIS

 

 

 

Rozwiązanie Quadro 600, skonstruowane pod kątem użytkowników profesjonalnych i certyfikowane dla czołowych aplikacji CAD i DCC, zapewnia najlepszą wydajność na wat w swojej klasie, umożliwiając osiągnięcie maksymalnej produktywności przy jednoczesnym oszczędzaniu energii.

Rewolucyjna architektura GPU Quadro

Przełomowa architektura NVIDIA® Fermi ściśle integruje zaawansowane możliwości wizualizacyjne i obliczeniowe, oferując wydajność, która znacznie zwiększa tempo pracy w zastosowaniach profesjonalnych.

NVIDIA Fermi

Więcej mocy w aplikacjach profesjonalnych

Profesjonalne technologie programowe NVIDIA, od oprogramowania CUDA™ po silniki akcelerujące aplikacje, zapewniają w połączeniu z Quadro akcelerację w takich aplikacjach jak 3ds Max, AutoCAD i wiele innych.

3ds Max

Zaprojektowane, skonstruowane i wyprodukowane przez firmę NVIDIA zgodnie z najwyższymi standardami jakości

Rozwiązania Quadro są projektowane, produkowane i wspierane bezpośrednio przez firmę NVIDIA w celu zapewnienia najwyższych standardów jakości. Gwarantują wiodącą w branży wydajność i możliwości oraz niezawodność.

Quadro

Zaawansowane rozwiązania przemysłowe o najnowocześniejszych możliwościach, zaprojektowane pod kątem użytkowników profesjonalnych

Quadro 600 udostępnia zaawansowane możliwości, obejmujące obsługę technologii 3D Vision™ Pro zapewniającej wysoką jakość stereoskopowych środowisk 3D oraz trybu panoramicznego, w którym obszar wyświetlania dowolnej aplikacji może być płynnie i bez poświęcania wydajności skalowany do nawet 8 wyświetlaczy.

3d Vision Pro

 

Cechy i możliwości GPU

Architektura NVIDIA® CUDA™ nowej generacji

Przełomowa, równoległa architektura obliczeniowa NVIDIA CUDA o kryptonimie Fermi ściśle integruje zaawansowane możliwości wizualizacyjne i obliczeniowe, oferując wydajność, dzięki której znacznie wzrasta tempo realizacji zadań w zastosowaniach profesjonalnych.

Skalowalny silnik geometryczny NVIDIA®

Zapewnia radykalny wzrost wydajności w szerokim zakresie aplikacji typu CAD, DCC i medycznych, umożliwiając w pełni interaktywną pracę z modelami i scenami o złożoności o rząd wielkości większej niż kiedykolwiek wcześniej.

Duża pojemność i ultrawysoka przepustowość bufora ramki

Duża pojemność i wysoka przepustowość pamięci graficznej umożliwiają wyświetlanie olbrzymich modeli i złożonych scen, a także realizację zadań obliczeniowych korzystających z ogromnych zbiorów danych.

NVIDIA® Parallel DataCache™

Obsługa hierarchicznej struktury pamięci podręcznej wraz z towarzyszącą jej i wbudowaną w układ pamięcią współdzieloną. Pamięć cache L1 i L2 zapewnia wyjątkową przepustowość, przyspieszając realizację takich zadań jak ray tracing w czasie rzeczywistym, obliczenia fizyczne czy filtrowanie tekstur.

Silnik NVIDIA GigaThread™

Zapewnia do 10 razy szybsze przełączanie kontekstu w porównaniu do architektur poprzednich generacji oraz wprowadza możliwość równoczesnego wykonywania jąder kodu i poprawione zarządzanie blokiem wątków.

Szybki transfer tekstur 3D

Szybki transfer i operowanie teksturami 3D pozwala na większą interaktywność podczas wizualizacji dużych zestawów danych wolumetrycznych.

Sprzętowe obcinanie okien 3D (3D Window Clipping)

Dzięki zwiększeniu szybkości transferu między buforem koloru a buforem ramki, sprzętowo akcelerowane obszary obcinania (mechanizm transferu danych między oknem i buforem ramki) zdecydowanie zwiększają ogólną wydajność graficzną.

Ujednolicona architektura sterowników (UDA)

Ujednolicona architektura sterowników (UDA) firmy NVIDIA gwarantuje pełną kompatybilność (zarówno wstecz, jak i w przyszłości) z oprogramowaniem sterującym. Ułatwia modernizację konfiguracji za pomocą nowych produktów Quadro, ponieważ wszystkie rozwiązania z tej serii korzystają z tych samych sterowników.

Jakość obrazu

Pełnoekranowy antyaliasing (FSAA)

Technologia pełnoekranowego antyaliasingu z obsługą trybu do 64x FSAA włącznie (128x z SLI) radykalnie redukuje widoczne na ekranie artefakty związane z aliasingiem (efekt „schodków”), umożliwiając wizualizację scen z wysokim stopniem realizmu i niezrównaną jakością obrazu.

Teselacja na GPU oraz technologia Shader Model 5.0

Silniki teselacyjne Quadro automatycznie generują drobiazgowo szczegółową geometrię, umożliwiając wizualizację środowisk i scen z filmową jakością i bez konieczności poświęcania wydajności.

Obsługa tekstur i obszarów renderowania 16K

Możliwość korzystania z tekstur o rozmiarach 16 tys. x 16 tys. pikseli (16K) i renderowania do obszarów o tej wielkości. Przydatna w aplikacjach, które wymagają najwyższej rozdzielczości i jakości przetwarzania obrazu.

Technologia wysokiej precyzji i dynamiki barw (HDR) firmy NVIDIA

Ustanawia nowe standardy jakości i klarowności obrazu, dzięki zmiennoprzecinkowemu przetwarzaniu w operacjach cieniowania, filtrowania, teksturowania i mieszania. Zapewnia bezprecedensową jakość renderowanego obrazu przy przetwarzaniu efektów wizualnych.

Funkcje związane z wyświetlaniem

Złącza wizyjne zapewniające najwyższą jakość obrazu

Zestaw gniazd umożliwiający współpracę z urządzeniami wyświetlającymi o ultrawysokiej rozdzielczości, zapewniającymi fenomenalną, fotorealistyczną jakość obrazu. Obsługa bezpośrednio przez GPU dwóch aktywnych wyjść, włączając dwukanałowy interfejs DVI-I (rozdzielczość do 3840 x 2400 przy 24 Hz), DisplayPort (do 2560 x 1600 przy 60 Hz) i HDMI poprzez kabel.

30-bitowa wierność odwzorowania kolorów

30-bitowa wierność odwzorowania kolorów (10 bitów na kolor) pozwala na uzyskanie nie milionów, a miliardów wariantów odcieni, zapewniając bogaty, żywy obraz o najszerszej dynamice barw.

Wsparcie dla poczwórnie buforowanego trybu stereo OpenGL

Poczwórnie buforowany tryb stereo OpenGL udostępnia aplikacjom profesjonalnym możliwość płynnej wizualizacji w stereoskopowym 3D.

Wsparcie od strony programowej

Programowanie równoległej architektury obliczeniowej CUDA

Możliwość wykorzystania mocy GPU w zadaniach obliczeniowych ogólnego przeznaczenia przy użyciu standardowych języków programowania typu C/C++ i Fortran, a także rozwijanych obecnie interfejsów programowania aplikacji (API), takich jak OpenCL czy Direct Compute. Szeroka akceptacja CUDA zapewnia akcelerację w takich dziedzinach, jak ray tracing, przetwarzanie wideo i obrazu oraz obliczeniowa dynamika płynów.

Programowanie w Cg

Programowalny układ GPU z obsługą języka programowania shaderów Cg (język wysokiego poziomu oparty na otwartym standardzie), umożliwiającego tworzenie i integrowanie w modelach, scenach i projektach 3D fotorealistycznych efektów w czasie rzeczywistym.

Współpraca z Microsoft® Windows® 7

Korzystaj z wszystkich nowych, fascynujących funkcji i możliwości systemu Windows 7, zapewniającego na mobilnych i stacjonarnych stacjach roboczych bezprecedensową wydajność aplikacji, zaawansowany realizm wizualizacji i pierwszorzędną niezawodność przy wyróżniającej się kompatybilności z aplikacjami.

Możliwość programowania z użyciem technologii Shader Model 5.0

Nieograniczona długość programów wierzchołkowych oraz dynamiczna kontrola przepływu eliminują wcześniejsze ograniczenia programów cieniujących w OpenGL i DirectX, umożliwiając tworzenie wyrafinowanych, niewyobrażalnych wcześniej efektów.

Rozszerzenia firmy NVIDIA dla graficznych interfejsów programistycznych

Firma NVIDIA udostępnia zestaw rozszerzeń do standardowych API graficznych dla systemów Linux i Windows, co pozwala opracowywanym przy ich użyciu aplikacjom na wykorzystanie pełnego potencjału zaawansowanych możliwości układów GPU.

Kompatybilność z silnikami akcelerującymi aplikacje opracowanymi przez firmę NVIDIA

Doładuj wydajność i rozszerz funkcjonalność aplikacji za pomocą wysoce zoptymalizowanych modułów programowych – obejmujących m. in. moduły SceniX i OptiX – wprowadzających zawansowane możliwości kreatywne i analityczne.

Technologia panoramiczna NVIDIA

Technologia panoramiczna NVIDIA® umożliwia transparentne skalowanie dowolnej aplikacji do nawet 16 kanałów wyświetlania i to przy zachowaniu pełnej wydajności.

Technologia równoczesnego wyświetlania na wielu ekranach NVIDIA nView

Oprogramowanie do obsługi zaawansowanych funkcji wyświetlania NVIDIA® nView™ zapewnia maksymalną elastyczność wyświetlania obrazu na jednym lub wielu ekranach, oferując niespotykaną dotąd możliwość kształtowania wyglądu pulpitu przez użytkownika w celu osiągnięcia większej produktywności.

Standard przemysłowy

Kompatybilność ze standardowymi architekturami

Kompatybilność z 32- i 64-bitowymi architekturami mikroprocesorów x86 firm Intel i AMD oraz systemami operacyjnymi firmy Microsoft i systemami Linux.

Zgodność z PCI Express 2.0

Dzięki podwojeniu szybkości transmisji danych do 5 GT/s na pasmo, łączna przepustowość magistrali wynosi w ruchu dwukierunkowym 16 GB/s (po 8 GB/s w każdą stronę).

Ultracicha konstrukcja

Głośność na poziomie poniżej 28 dB gwarantuje ultraciche środowisko pracy.

 

Specyfikacja GPU:

Układ GPU NVIDIA Quadro Quadro 600
Format platformy 6,94 cm (2,731 cala) wys. x 16,76 cm (6,6 cala) dług., pojedynczy slot
Liczba rdzeni CUDA 96

Specyfikacja pamięci graficznej:

Wielkość bufora ramki 1 GB DDR3
Interfejs pamięci 128-bit
Przepustowość pamięci (GB/s) 25.6

Obsługa wyświetlaczy:

Dwukanałowe złącze DVI-I 1
DisplayPort 1
Maksymalna rozdzielczość w trybie cyfrowym przy 60 Hz 2560x1600
FSAA (najwyższy tryb) 64x
 

Obsługiwane funkcje:

OpenGL 4.4
Microsoft Direct X 11
Shader Model 5.0
Architektura NVIDIA CUDA
Tryb panoramiczny Quadro®
Oprogramowanie do zarządzania wyświetlaniem NVIEW
3D Vision Pro Obsługa poprzez USB

Specyfikacja termiczna i zasilania:

Spełnia normy EnergyStar
Maksymalny pobór mocy 40 W

 

Opinie użytkowników
Ilość opinii: 1 Średnia ocena: 5.00
Autor: Ryszard, Mielec Ocena:

Dostawa szybka, karta pracuje poprawnie, współpracuje z Adobe Illustrator CC 2015; sterowniki win 10 SĄ AKTUALIZOWANE.

Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest niewystarczający dla Ciebie, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
Pytanie:
Poleć ten produkt:

Jeżeli chcesz poinformować swojego znajomego o produkcie, który Twoim zdaniem może go zainteresować, skorzystaj z poniższego formularza.

Do:
Możesz podać więcej adresów e-mail, rozdzielając je przecinkami
Podpis:
Treść:

Dell P2210f

Dell P2210f
299.99

Dell P2211h

Dell P2211h
339.99

HP LE2002xi

HP LE2002xi
249.99

Dell 2408WFPb

Dell 2408WFPb
579.99

SAMSUNG B2240

SAMSUNG B2240
299.99

Dell U2312Ht

Dell U2312Ht
499.99
comtrade.pl ul. Grażyńskiego 7443-300 Bielsko-Biała
e-mail napisz do nas
tel. 500400165500 400 265
fax (33) 486 71 96
Zaprenumeruj nasz newsletter i dowiaduj się o promocjach i nowościach! e-mail:

Zaprenumeruj kanał RSS
Opineo - opinie o sklepie comtrade.pl
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel