Karta Graficzna Nvidia Quadro 600

  • Nvidia Quadro 600 Najlepsza w klasie wydajność graficzna na wat. Wielka wydajność, mały format i niski pobór mocy.
Nvidia
  • Karta Graficzna Nvidia Quadro 600
  • Karta Graficzna Nvidia Quadro 600
  • Karta Graficzna Nvidia Quadro 600
  • Karta Graficzna Nvidia Quadro 600
88,99 zł
/ szt. brutto
72,35 zł  netto
Koszty wysyłki
Dodaj do porównania
889.90 pkt.
8.90 pkt.

Darmowy zwrot

Kupuj i sprawdź spokojnie w domu. W ciągu 14 dni możesz odstąpić od umowy bez podania przyczyny.
Pokaż szczegóły
14 dni na odstąpienie od umowy
Najważniejsza jest Twoja satysfakcja z zakupów. Zamówione u nas produkty możesz zwrócić w ciągu 14 dni bez podania przyczyny.
Bez stresu i obaw
Dzięki integracji naszego sklepu z tanimi zwrotami Poczty Polskiej kupujesz bez stresu i obaw, że zwrot zakupionego towaru będzie problematyczny.
Darmowy zwrot
Przy zwrocie towaru, pokryjemy koszt przesyłki zwrotu.

 

 

 

Rozwiązanie Quadro 600, skonstruowane pod kątem użytkowników profesjonalnych i certyfikowane dla czołowych aplikacji CAD i DCC, zapewnia najlepszą wydajność na wat w swojej klasie, umożliwiając osiągnięcie maksymalnej produktywności przy jednoczesnym oszczędzaniu energii.

Rewolucyjna architektura GPU Quadro

Przełomowa architektura NVIDIA® Fermi ściśle integruje zaawansowane możliwości wizualizacyjne i obliczeniowe, oferując wydajność, która znacznie zwiększa tempo pracy w zastosowaniach profesjonalnych.

NVIDIA Fermi

Więcej mocy w aplikacjach profesjonalnych

Profesjonalne technologie programowe NVIDIA, od oprogramowania CUDA™ po silniki akcelerujące aplikacje, zapewniają w połączeniu z Quadro akcelerację w takich aplikacjach jak 3ds Max, AutoCAD i wiele innych.

3ds Max

Zaprojektowane, skonstruowane i wyprodukowane przez firmę NVIDIA zgodnie z najwyższymi standardami jakości

Rozwiązania Quadro są projektowane, produkowane i wspierane bezpośrednio przez firmę NVIDIA w celu zapewnienia najwyższych standardów jakości. Gwarantują wiodącą w branży wydajność i możliwości oraz niezawodność.

Quadro

Zaawansowane rozwiązania przemysłowe o najnowocześniejszych możliwościach, zaprojektowane pod kątem użytkowników profesjonalnych

Quadro 600 udostępnia zaawansowane możliwości, obejmujące obsługę technologii 3D Vision™ Pro zapewniającej wysoką jakość stereoskopowych środowisk 3D oraz trybu panoramicznego, w którym obszar wyświetlania dowolnej aplikacji może być płynnie i bez poświęcania wydajności skalowany do nawet 8 wyświetlaczy.

3d Vision Pro

 

Cechy i możliwości GPU

Architektura NVIDIA® CUDA™ nowej generacji

Przełomowa, równoległa architektura obliczeniowa NVIDIA CUDA o kryptonimie Fermi ściśle integruje zaawansowane możliwości wizualizacyjne i obliczeniowe, oferując wydajność, dzięki której znacznie wzrasta tempo realizacji zadań w zastosowaniach profesjonalnych.

Skalowalny silnik geometryczny NVIDIA®

Zapewnia radykalny wzrost wydajności w szerokim zakresie aplikacji typu CAD, DCC i medycznych, umożliwiając w pełni interaktywną pracę z modelami i scenami o złożoności o rząd wielkości większej niż kiedykolwiek wcześniej.

Duża pojemność i ultrawysoka przepustowość bufora ramki

Duża pojemność i wysoka przepustowość pamięci graficznej umożliwiają wyświetlanie olbrzymich modeli i złożonych scen, a także realizację zadań obliczeniowych korzystających z ogromnych zbiorów danych.

NVIDIA® Parallel DataCache™

Obsługa hierarchicznej struktury pamięci podręcznej wraz z towarzyszącą jej i wbudowaną w układ pamięcią współdzieloną. Pamięć cache L1 i L2 zapewnia wyjątkową przepustowość, przyspieszając realizację takich zadań jak ray tracing w czasie rzeczywistym, obliczenia fizyczne czy filtrowanie tekstur.

Silnik NVIDIA GigaThread™

Zapewnia do 10 razy szybsze przełączanie kontekstu w porównaniu do architektur poprzednich generacji oraz wprowadza możliwość równoczesnego wykonywania jąder kodu i poprawione zarządzanie blokiem wątków.

Szybki transfer tekstur 3D

Szybki transfer i operowanie teksturami 3D pozwala na większą interaktywność podczas wizualizacji dużych zestawów danych wolumetrycznych.

Sprzętowe obcinanie okien 3D (3D Window Clipping)

Dzięki zwiększeniu szybkości transferu między buforem koloru a buforem ramki, sprzętowo akcelerowane obszary obcinania (mechanizm transferu danych między oknem i buforem ramki) zdecydowanie zwiększają ogólną wydajność graficzną.

Ujednolicona architektura sterowników (UDA)

Ujednolicona architektura sterowników (UDA) firmy NVIDIA gwarantuje pełną kompatybilność (zarówno wstecz, jak i w przyszłości) z oprogramowaniem sterującym. Ułatwia modernizację konfiguracji za pomocą nowych produktów Quadro, ponieważ wszystkie rozwiązania z tej serii korzystają z tych samych sterowników.

Jakość obrazu

Pełnoekranowy antyaliasing (FSAA)

Technologia pełnoekranowego antyaliasingu z obsługą trybu do 64x FSAA włącznie (128x z SLI) radykalnie redukuje widoczne na ekranie artefakty związane z aliasingiem (efekt „schodków”), umożliwiając wizualizację scen z wysokim stopniem realizmu i niezrównaną jakością obrazu.

Teselacja na GPU oraz technologia Shader Model 5.0

Silniki teselacyjne Quadro automatycznie generują drobiazgowo szczegółową geometrię, umożliwiając wizualizację środowisk i scen z filmową jakością i bez konieczności poświęcania wydajności.

Obsługa tekstur i obszarów renderowania 16K

Możliwość korzystania z tekstur o rozmiarach 16 tys. x 16 tys. pikseli (16K) i renderowania do obszarów o tej wielkości. Przydatna w aplikacjach, które wymagają najwyższej rozdzielczości i jakości przetwarzania obrazu.

Technologia wysokiej precyzji i dynamiki barw (HDR) firmy NVIDIA

Ustanawia nowe standardy jakości i klarowności obrazu, dzięki zmiennoprzecinkowemu przetwarzaniu w operacjach cieniowania, filtrowania, teksturowania i mieszania. Zapewnia bezprecedensową jakość renderowanego obrazu przy przetwarzaniu efektów wizualnych.

Funkcje związane z wyświetlaniem

Złącza wizyjne zapewniające najwyższą jakość obrazu

Zestaw gniazd umożliwiający współpracę z urządzeniami wyświetlającymi o ultrawysokiej rozdzielczości, zapewniającymi fenomenalną, fotorealistyczną jakość obrazu. Obsługa bezpośrednio przez GPU dwóch aktywnych wyjść, włączając dwukanałowy interfejs DVI-I (rozdzielczość do 3840 x 2400 przy 24 Hz), DisplayPort (do 2560 x 1600 przy 60 Hz) i HDMI poprzez kabel.

30-bitowa wierność odwzorowania kolorów

30-bitowa wierność odwzorowania kolorów (10 bitów na kolor) pozwala na uzyskanie nie milionów, a miliardów wariantów odcieni, zapewniając bogaty, żywy obraz o najszerszej dynamice barw.

Wsparcie dla poczwórnie buforowanego trybu stereo OpenGL

Poczwórnie buforowany tryb stereo OpenGL udostępnia aplikacjom profesjonalnym możliwość płynnej wizualizacji w stereoskopowym 3D.

Wsparcie od strony programowej

Programowanie równoległej architektury obliczeniowej CUDA

Możliwość wykorzystania mocy GPU w zadaniach obliczeniowych ogólnego przeznaczenia przy użyciu standardowych języków programowania typu C/C++ i Fortran, a także rozwijanych obecnie interfejsów programowania aplikacji (API), takich jak OpenCL czy Direct Compute. Szeroka akceptacja CUDA zapewnia akcelerację w takich dziedzinach, jak ray tracing, przetwarzanie wideo i obrazu oraz obliczeniowa dynamika płynów.

Programowanie w Cg

Programowalny układ GPU z obsługą języka programowania shaderów Cg (język wysokiego poziomu oparty na otwartym standardzie), umożliwiającego tworzenie i integrowanie w modelach, scenach i projektach 3D fotorealistycznych efektów w czasie rzeczywistym.

Współpraca z Microsoft® Windows® 7

Korzystaj z wszystkich nowych, fascynujących funkcji i możliwości systemu Windows 7, zapewniającego na mobilnych i stacjonarnych stacjach roboczych bezprecedensową wydajność aplikacji, zaawansowany realizm wizualizacji i pierwszorzędną niezawodność przy wyróżniającej się kompatybilności z aplikacjami.

Możliwość programowania z użyciem technologii Shader Model 5.0

Nieograniczona długość programów wierzchołkowych oraz dynamiczna kontrola przepływu eliminują wcześniejsze ograniczenia programów cieniujących w OpenGL i DirectX, umożliwiając tworzenie wyrafinowanych, niewyobrażalnych wcześniej efektów.

Rozszerzenia firmy NVIDIA dla graficznych interfejsów programistycznych

Firma NVIDIA udostępnia zestaw rozszerzeń do standardowych API graficznych dla systemów Linux i Windows, co pozwala opracowywanym przy ich użyciu aplikacjom na wykorzystanie pełnego potencjału zaawansowanych możliwości układów GPU.

Kompatybilność z silnikami akcelerującymi aplikacje opracowanymi przez firmę NVIDIA

Doładuj wydajność i rozszerz funkcjonalność aplikacji za pomocą wysoce zoptymalizowanych modułów programowych – obejmujących m. in. moduły SceniX i OptiX – wprowadzających zawansowane możliwości kreatywne i analityczne.

Technologia panoramiczna NVIDIA

Technologia panoramiczna NVIDIA® umożliwia transparentne skalowanie dowolnej aplikacji do nawet 16 kanałów wyświetlania i to przy zachowaniu pełnej wydajności.

Technologia równoczesnego wyświetlania na wielu ekranach NVIDIA nView

Oprogramowanie do obsługi zaawansowanych funkcji wyświetlania NVIDIA® nView™ zapewnia maksymalną elastyczność wyświetlania obrazu na jednym lub wielu ekranach, oferując niespotykaną dotąd możliwość kształtowania wyglądu pulpitu przez użytkownika w celu osiągnięcia większej produktywności.

Standard przemysłowy

Kompatybilność ze standardowymi architekturami

Kompatybilność z 32- i 64-bitowymi architekturami mikroprocesorów x86 firm Intel i AMD oraz systemami operacyjnymi firmy Microsoft i systemami Linux.

Zgodność z PCI Express 2.0

Dzięki podwojeniu szybkości transmisji danych do 5 GT/s na pasmo, łączna przepustowość magistrali wynosi w ruchu dwukierunkowym 16 GB/s (po 8 GB/s w każdą stronę).

Ultracicha konstrukcja

Głośność na poziomie poniżej 28 dB gwarantuje ultraciche środowisko pracy.

 

Specyfikacja GPU:

Układ GPU NVIDIA Quadro Quadro 600
Format platformy 6,94 cm (2,731 cala) wys. x 16,76 cm (6,6 cala) dług., pojedynczy slot
Liczba rdzeni CUDA 96

Specyfikacja pamięci graficznej:

Wielkość bufora ramki 1 GB DDR3
Interfejs pamięci 128-bit
Przepustowość pamięci (GB/s) 25.6

Obsługa wyświetlaczy:

Dwukanałowe złącze DVI-I 1
DisplayPort 1
Maksymalna rozdzielczość w trybie cyfrowym przy 60 Hz 2560x1600
FSAA (najwyższy tryb) 64x
 

Obsługiwane funkcje:

OpenGL 4.4
Microsoft Direct X 11
Shader Model 5.0
Architektura NVIDIA CUDA
Tryb panoramiczny Quadro®
Oprogramowanie do zarządzania wyświetlaniem NVIEW
3D Vision Pro Obsługa poprzez USB

Specyfikacja termiczna i zasilania:

Spełnia normy EnergyStar
Maksymalny pobór mocy 40 W

 

Parametry techniczne:
Producent:
Nvidia Quadro
Model:
Quadro 600
Pamięć operacyjna:
1 GB
Szyna Pamięci:
128 Bit
Wyjścia:
1 x DVI
1 x DisplayPort
Okres gwarancji:
6 miesięcy
Zapytaj o produkt

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Opinie naszych klientów
5/5
Tomasz, Bytów
Karta wystarczająca do rysunków 2D, radzi sobie też z prostymi modelami 3D. Za tą kasę karta naprawdę godna uwagi. Obsługa sklepu i szybkość realizacji, jak zawsze na wysokim poziomie.
5/5
Ryszard, Mielec
Dostawa szybka, karta pracuje poprawnie, współpracuje z Adobe Illustrator CC 2015; sterowniki win 10 SĄ AKTUALIZOWANE.
5/5
  • Gruntownie przetestowany sprzęt
  • Firma z tradycją od 2006 r.
  • Markowy sprzęt
  • 99% zadowolonych klientów
Zaufane Opinie IdoSell
4.78 / 5.00 441 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2020-06-23
.....
2020-06-23
iDEALNIE!!!
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel